Blog pl,  Informacja

Dojo czas zmian

Jest taki czas, że wszystko się kończy. Czy raczej powinienem napisać, żeby coś się nowego rozpoczęło coś nowego musi się zakończyć. Z chwilą gdy piszę ten tekst wiem, że zostało jeszcze parę dni na nasz trening w tym miejscu, które było dla nas szczególne przez ostatnie parę lat. Zawsze można powiedzieć, że szkoda, lecz przecież wiedzieliśmy że nie będzie to na wieki. Wszystko ma swój czas. Był to czas, gdzie spędzeliśmy wspólnie czas. Wszyscy poddani jesteśmy upływowi czasu.

Czy wiecie, że przez ten okres czasu odebrałem 20 egzaminów mistrzowskich oraz dwa razy tyle uczniowskich.

Z mojego punktu widzenia, że ten czas był czasem na szlifowanie systemu Shisei Ryu w takiej formie jakiej jest on obecnie. Ostatnie lata oceniam bardzo pozytywnie i równie optymistycznie patrzę w przyszłość wierząc, że znajdzie się nowe mijsce, w którym będziemy mogli dalej kontynuować trening.

Nie byłbym sobą gdybym nie podziękował ludziom dobrej woli, zwłaszcza Państwu Łabuzek za życzliwość i cierpliwe znoszenie nas pod wspólnym dachem. Dziś trudno znaleźć prawdziwych przyjaciół.

Zapraszam wszystkich sympatyków Shisei Ryu do wspólnego szukania dla nas nowego miejsca pod Dojo, które ciągle jest takie same Makoto Shin.

Możliwość komentowania Dojo czas zmian została wyłączona

Favicon Plugin made by Alesis