Keiko

Wprowadzenie

Witam, pomału zbliżamy się do czasu  jaki ustaliliśmy na rozpoczęcie zajęć w nowym miejscu. Wybór nasz padł na Shoreline Bray. Mam nadzieję, że już wszyscy z nas mają membership. Muszę Wam powiedzieć, że miesiąc bez treningu nie da się wytrzymać. Ja wytrzymałem 2 tygodnie, a Wy? Trening swój rozpocząłem trochę wcześniej, przecierając szlaki w naszym nowym miejscu. Ze względu na charakter miejsca i jego możliwości będziemy się trzymać pewnego planu, który zawiera się w kilku punktach.

 

  1. Używanie aplikacji When I Work. Apka dostępna jest na telefony z systemem zarówno Android jak i iOS. Ponadto można korzystać z PC również. Jak ty wygląda? Po pierwsze bukowanie treningu tylko możliwe jest za pomocą apki, kto tego nie dokona czas nie będzie mu poświęcony! Zabukowanie jest bardzo proste wystarczy potwierdzić dostępny trening (shift) i zatwierdzić go. Tak samo można go usunąć. Apka pozwala Wam również zgłosić nieobecność lub waszą dłuższą nieobecność w postaci holiday lub unpaid hours. Wszystko jest bardzo proste. Przypomnienia przychodzą Wam na 2 godziny przed treningiem na drogę mailową lub sms w zakleżności jak sobie ustawicie. Każda zmiana grafiku jest powiadamiana za pomocą maila na wasze skrzynki. Grafik  jest widoczny na 10 dni do przodu, więc będę starał się się przygotowywać grafik w każdą niedzielę. Oprócz tego każdy z Was może w kalendarzu zaznaczyć swoją dostępność, która będzie widoczna dla mnie pozwoli mi na lepsze planowanie. Jeśli macie jakieś pytania to proszę dzowncie lub piszczie jak wolicie, zawsze jestem gotowy by wam pomóc.
  2. Ubiór i sprzęt. Od poniedziałku do piątku nie nosimy kimona tylko ubiór sportowy i broń krótką jak pałki noże itp. W soboty i niedziele nosimy kimona i hakama i miecze katana i wakizashi. Ćwiczymy tylko bronią trenigową.
  3. Czas treningu. Od poniedziałku do piątku w rachubę wchodzi tylko 1h lub 1,5 godziny w zależności od dostępności salki. W soboty i niedziele do czas od 2 do 3 godzin zegarowych i tutaj nie ma problemu z salką.

 

Jeśli będziemy  przestrzegać 3 powyższych punktów wszystko będzie proste, a trening będzie służył nam do wzrostu techniki i spędzania czasu w miłej atmosferze. Do czego Was serdecznie zachęcam.

 

Rodzaje planów treningowych

Personal
over 16 years old
This plan is only for one person
Fast learning
Rapid skill progression
Preparation for exams
Group
over 16 years old
This plan is suitable for up 10 persons
Preparation for exams
Skill progression
Error correction